Założycielki

Aldona Kątowska

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji artystycznej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tyflopedagog, pracuje z dziećmi niewidomymi.
Od lat związana z pracownią ceramiczną działającą przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

Ewa Grodzka

Absolwentka architektury Politechniki Poznańskiej, członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Realizuje projekty budynków indywidualnych, użyteczności publicznej, wnętrz, zagospodarowania urbanistycznego tkanki miejskiej oraz jej rewitalizacji. Nadzoruje realizację inwestycji finansowanych
ze środków Unii Europejskiej.

Wiesława Kędziora

Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej, w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, oraz Kształcenie Blokowe Humanistyczne w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Pracuje z dziećmi.

Grażyna Szymała-Wołyńska

Absolwentka rzeźby Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Od 2007 roku jest inicjatorem i kuratorem corocznych Międzynarodowych Plenerów Rzeźbiarskich Puszcza Zielonka. Wielokrotnie opiniowała prace dzieci i młodzieży uzdolnionych plastycznie dla projektów prowadzonych przez Bank Zachodni WBK. Od 1998 roku kieruje Pracownią Rzeźby i Ceramiki w Murowanej Goślinie. Ponadto prowadzi autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zajęcia plastyczne w placówkach opiekuńczo-wychowawczych.
Uczestniczy w sympozjach, warsztatach, wystawach i plenerach w kraju i na świecie.